GÜNCEL EGE YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ POLİTİKA SPOR RÖPORTAJLAR YAZAR CAFE FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
Yerel Yönetimler
4 Aralık 2022 Pazar 10:08

Başkanvekili Özkan, muhtarlarla buluştu

Menderes Belediyesi Başkanvekili Erkan Özkan Menderes ilçesine bağlı muhtarlar ile Menderes Belediyesi Meclis salonunda bir araya geldi.

 2 Aralık Cuma günü Menderes Belediyesi meclis salonunda saat 10:00 da başlayan ve yaklaşık iki buçuk saat süren muhtarlar toplantısı oldukça verimli geçti.

 44 mahalle muhtarının ve Menderes Belediyesi’nin; Özel Kalem Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü ve Muhtarlar Masası’nın katılım sağladığı bu toplantıda, muhtarlar oldukça verimli ve yerinde bir toplantı olduğunu dile getirdiler. Kışın gelmesi ile bazı sorunların daha da öncelikli olması ve bu sorunların önüne geçmek için yapılacak plan ve çalışmalar ele alındı.

 Yerinde ve zamanında bir toplantı
 Katılım sağlayan 44 mahalle muhtarı, Menderes Belediye Başkanvekili Özkan’a ortak olarak teşekkürlerini sunarak, bu toplantının oldukça verimli geçtiğini, yerinde tespit ve planlamaların yapıldığını ve bu sayede işlerin daha da hızlı ilerleyeceğini dile getirdiler.
 
 Muhtarlar bizim için çok önemli
 Toplantıya dair açıklamalarda bulunan Özkan, Menderesin son yıllarda parlayan bir yıldız haline geldiğini devamlı değişip geliştiğini ve bu nedenle her mahalleye eşit hizmet vermek için tüm birimlerin canla başla çalıştığını söyleyerek, bu süreçte muhtarlarımız ile birlikte, ortak akılla hareket ediyoruz dedi.
 
 Özkan ayrıca; muhtarlar bizim için oldukça önemlidir, muhtarlarımız ile mahallelerimize en güzel hizmeti yapıp, birlik ve beraberlik içerisinde el birliği ile yarınlarımızı daha yaşanır duruma getirmeliyiz.