GÜNCEL EGE YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ POLİTİKA SPOR RÖPORTAJLAR YAZAR CAFE FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
Magazin
1 Haziran 2023 Perşembe 11:55

Hülya Avşar: Birkaç yapımcı dışında proje kabul etmiyorum

Oyuncu ve şarkıcı kimliğiyle magazin gündeminden düşmeyen, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle de her daim adından söz ettirmeyi başaran Hülya Avşar, önceki gün Yeniköy'de objektiflere yansıdı. Kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan ünlü isim, birkaç yapımcının dışında proje kabul etmediğini söyleyerek, Türkiye’de dijital platformlara yapılan işleri değerlendirdi.

Geçtiğimiz günlerde İstinyePark'ta yakın bir arkadaşı ile alışveriş yaparken objektiflere takılan Hülya Avşar, Anneler Günü ile ilgili sorulan sorulara; ''Açıkçası ben depremden dolayı kutlamak istemedim. İçim biraz buruktu'' yanıtını vermişti.

"YAKALAYAMAZSINIZ BENİ"

Yaz tatili için planlarından da bahseden Hülya Avşar, ''Ayvalık'ta olacağım yine bu yaz, görüntülenmekten korkmuyorum. Çünkü yakalayamazsınız beni. Şimdiden herkese iyi yazlar diliyorum'' diyerek her zaman olduğu gibi iddialı konuşmuştu.Hülya Avşar önceki gün Yeniköy'de yürüyüş yaparken görüntülendi. Hayatında her şeyin yolunda gittiğini söyleyen şarkıcı, ''Bir gün yürüyüş yapıyorum, bir gün tenis oynuyorum, bir gün de egzersiz yapıyorum'' dedi.

''BİRKAÇ PROJE İÇİN GÖRÜŞMELER YAPIYORUM''

Sahne çalışmalarına devam ettiğini belirten 59 yaşındaki sanatçı, ''Sahne devam ediyor. Birkaç proje için görüşmeler yapıyorum ama netleşmediği için bir şey söylemek istemiyorum. Sinema ve dijital işlerle ilgili. Daha net değil'' dedi.

''BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN YAPIMCI''

''Ana akıma dizi yapmayı özlediniz mi?'' sorusuna, ''Bizim sektör öyle bir şey oldu ki, özlesem de 'peki' demiyorum. Benim için önceden hikaye çok önemliydi ama şimdi önemli olan yapımcı. Birkaç tane yapımcının dışında proje kabul etmiyorum. Her gelen projenin yapımcısını soruyorum. Çünkü televizyonda işinin arkasında durabilecek, güvenebileceğin yapımcı çok az. Ancak o şekilde bir şey yapıyorum'' dedi.

''TACIMI MERVE DİZDAR'A KAPTIRDIM''

Cannes Film Festivali'nde Merve Dizdar’ın 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü almasıyla ilgili de konuşan Hülya Avşar, ''O kadar mutluluk verici ki. Hemen nefes nefese sosyal medyadan paylaştım o anı. Bunlar beni çok heyecanlandırıyor. Dünya çapında bir sürü insanın olduğu bir yerde, bir Türk kadını oyunculuk ödülü aldı. 'Berlin Berlin'le elimde tuttuğum tacımı kaptırdım tabii, o kötü oldu. Oyunculuk öyle bir şey ki, ne yaşa bakıyor ne başa bakıyor. Hiç ummadığın bir anda böyle bir şeyle karşılaşabiliyorsunuz. Oyunculuğun bu sürprizleri çok güzel. Yürekten tebrik ediyorum. Oyunculuğunu çok beğeniyorum. Nuri Bilge Ceylan’ın filmleri daha önce de ödül aldı ama oyunculuk ön plana çıktı. Helal olsun Nuri Bilge Ceylan’a. Ülkesi için elinden geleni yapıyor'' şeklinde konuştu.