GÜNCEL EGE YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ POLİTİKA SPOR RÖPORTAJLAR YAZAR CAFE FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
Yerel Yönetimler
11 Nisan 2024 Perşembe 12:09

Başkan Demir'den köylere 'bayram' çıkarması

Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir, bayramın ilk gününü kırsal mahallelere ayırdı. Köylülerle hem bayramlaşıp hem de verdikleri destekler için teşekkür eden Başkan Demir, seçim sürecinde verdiği sözlerin de arkasında olduğunu belirtti.

Seçim sürecinde saha çalışmaları sırasında ayrı önem verdiği köylerde, vatandaşlara ithafen, "Siz bana oy verip beni belediye başkanı seçince, bir de sıraya girip beni kutlamaya gelmeyin ben size teşekküre geleceğim" diyen Torbalı Belediye Başkanı bayramın ilk günü sözünü tuttu. Bayram sabahı köylere adeta çıkarma yapan Başkan Demir, gününü tam 23 köye ayırdı. CHP İlçe Başkanı Hakkı Polat ve ekibiyle birlikte Ortaköy Mahallesi'nden başlayarak dağ köylerini bir bir gezen Başkan Demir'i karşılarında gören köylüler büyük sevinç yaşadı. Köy çocuklarına da ayrı vakit ayırıp, onlara hediyeler veren Başkan Demir'e ilgi oldukça yoğun oldu. Köylülerle hem bayramlaşıp hem de verdikleri destekler için teşekkür eden Başkan Demir, seçim sürecinde verdiği sözlerin de arkasında olduğunu belirtti.

TORBALI’DA HER GÜN BAYRAM TADINDA OLACAK
Köylerde artan güvenlik sorunlarını en aza indirmek için giriş ve çıkışlar ile sosyal alanlara güvenlik kamerası, sosyal yaşam alanı için köy konakları, arazi yolları düzenlemeleri başta olmak üzere, yaşanan sıkıntıların çözümü için düğmeye basacaklarını ifade eden Başkan Demir, "Bayramın ilk gününü siz değerli hemşerilerime ayırmak istedim. Sizlere; 'Bana gelmeyin, ben size geleceğim' demiştim. Bu bayram sabahı sizlerle bir arada olmaktan, sizlerle bayramlaşıyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Her zaman olduğu gibi bugün de bundan sonra da içinizde olacak, sizlerin dertleri ile dertlenip, sorunları çözeceğime bir kez daha söz veriyorum. Torbalı'da her günün bayram tadında geçmesi için çok çalışacağız" dedi